ÜYE İŞLEMLERİ

Yeni Üyelik Kaydı
Üyelik kayıt linkidir. Ürün alış verişlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden sadece üyeler yararlanabilir ve üyelik ücretsizdir.
Şifremi Unuttum

Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız bu linki kullanabilirsiniz. Sistem otomatik olarak verdiğiniz e-mail adresine tabi eğer sistemimize üye olduğunuz zaman kullandığınız mail adresi ise yeni şifre atayarak gönderecektir. Yeni şifrenizle sisteme giriş yapıp "Şifre Değiştirme" kısmından şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifre Değiştirme

Kayıtlı olan şifrenizin yerine istediğiniz yeni bir şifre tanımlamak için bu linki kullanınız. Şifreniz en az altı karakter olmalı. Şifreleriniz sistemimizde MD5 şifreleme ile şifrelenmektedir. Ve şifreleriniz biz tarafından da bilinmemektedir. 

Üyelik Bilgilerini Güncelleme

Sistemimizde kayıtlı olan üyelik bilgilerinizi görebilir. Düzeltebilirsiniz. Sizinle en iyi şekilde irtibat kurabilmek için lütfen bilgilerinizi dikkatli giriniz. Ürün & Fatura teslimatları bu bilgilere göre gönderilecektir.

Adres ve Fatura Profilleri Tanımlama

Alış verişlerinizde teslimat ve fatura bilgilerinin tanımlandığı kısımdır. Bu kısımda sizin en sık kullanacağınız adres ve fatura profillerini oluşturabilir ve alış veriş işlemlerinde bir tık ile kısa zamanda alış veriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Favori Listem

Mağazamızda dolaşırken beğendiğiniz ürünleri "Favorime Ekle" linki ile eklediğiniz ve favori listenizi görebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz alandır.

Sepet
Aktif olan sepetinizdir. Sepetinizdeki ürünleri görebileceğiniz, miktarlarını değiştirebileceğiniz ve eklediğiniz ama vazgeçtiğiniz ürünleri silebileceğiniz, sepetinizi daha sonra sipariş vermek veya ulaşmak için kayıt edebileceğiniz kısımdır.
Karşılaştırma Listesi
Karşılaştırma listenize eklediğiniz ürünleri görebileceğiniz. ve Karşılaştırabileceğiniz alandır. İsterseniz bu listeden ürünleri sepete ekleyebilir. Favori ürün yapabilir veya arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz
Siparişler ve Sipariş Durumları
Kayıtlı siparişlerinizi ve siparişlerinizin durumlarını kontrol edebileceğiniz alandır. Üyeliğiniz boyunca tüm siparişleriniz sistemde tutulacak ve istediğiniz zaman bu kısımdan kontrol edebileceksiniz.
İletişim Formu
Tarafımıza iletmek istediğiniz görüş & öneriler için bu kısmı kullanınız.
Banka Hesap Numaraları
Mağazamızdan yaptığınız alışverişlerinizde Havale & Eft ödeme seçenekleri için bu linkteki banka hesap numaralarımızdan yararlanabilirsiniz.Kargo Ödemeleri  |  Garanti Koşulları  |  Tüketici Hakları & Güvenli Alışveriş  |  İade Şartları  |  Güvenlik Politikası  |  Gizlilik Bildirimi  |  Teslimat Şartları  | 

 

İnternet Explorer 5.5+ | 1024 x 768

Copyright © GülPa Tüm Hakları Saklıdır

web tasarımı özel fuar stand tasarımı döşemelik kumaş çadır branda Minder Armut şemsiye tente sistemleri

web tasarım flash rsmdizayn

Rsm Dizayn