Kargo Ödemeleri

Kargo Ödemeleri Müşteri Tarafından Ödenecektir.

Kapıda ödemelerde kapıda ödeme bedeli+kargo taşıma bedeli ödenecektir.
Garanti Koşulları

Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.


Tüketici Hakları & Güvenli Alışveriş

 Sistemimiz güvenliğiniz nedeni ile bütün ziyaretcilerimiz için ayrı ayrı oturum başlattığından dolayı cookie sistemine gereksinim duymamaktadır bundan dolayı Browser (Internet Explorer, Netscape, vs..) ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmemektedir ve bu sistem sizi hiç bir şekilde takibe almamaktadır.
 
 Veri Güvenliği:
 Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. pilmarket.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
 Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?
 Sitemizden, alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Sistemimiz bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.. Bu yüzden, sitemizden sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.
 
 COMODO. firmasının sağladığı Possitve SSL CA sertifikalı sitemizde, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
 
 Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.
 
 Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları:
 
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.
 
 İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin.
 
 Haklarım:
 Sitemiz, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Sitemizde alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.İade Şartları

İade Süresi
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade Şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
• Ürünün faturası,
• İade formu,
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı,
varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerimizde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
Güvenlik Politikası

Sanal Pos Nedir ?

Ödemelerin sanal ortamda yapılmazını sağlayan sistemdir.
Sanal Pos Sistemi ile Kredi Kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır.
Günlük hayatınızda ödeme yaparken Kredi Kartı bir başkasına verdiğinizde Kredi Kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.
Oysa elektronik ticarette site ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda kullanılabilmesi önlenir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur.

SSL ve SET nedir ?

SSL kredi kart bilgilerinizi banka sistemlerine göndermeden önce otomatik olarak şifreleyen bir sistemdir.
İşlemin ve bilginin gizliliğini ve bütünlüğünü SSL garanti eder.
SET (Secure Electronic Transactions) ise banka kartları ve ödemeler ile ilgili bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla Visa, Mastercard, Microsoft, IBM ve Verisign'ın katılımıyla oluşan bir konsorsiyum tarafından geliştirilmiştir.
SET, alışveriş sırasında ödeme bilgisi gizliliğini, kart kullanıcısının gerçek kart sahibi olduğunu ve işyerinin banka ile anlaşmalı bir işyeri olduğunu garantiler.

Ödeme sayfasında güvende olduğumdan nasıl emin olacağım ?

İnternette alışveriş yaparken, ödeme ekranlarında öncelikle kredi kartı ve şahsi bilgilerinizi paylaştığınız ortamların sayfalarının "http://" yerine "https://" ile başlamasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Kredi Kartı Güvenlik Şartları

Alışveriş esnasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri sistemimizde saklanmaz. Sitemiz sizden aldığı kişisel bilgileri, iletişim bilgileri ve diğer bilgileri kesinlikle 3. şahıslarla paylaşmaz. Bu sitede 128 Bitlik SSL sertifikası kullanılmaktadır.

 
Gizlilik Bildirimi

 

pilmarket online sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçilerin gizliliğine saygı duyar. pilmarket ancak siz web sitesinde belirtmeniz halinde, adınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-mail adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi toplar. pilmarket ve/veya taşeron firmalar bu bilgileri sizden gelecek bilgi taleplerini karşılamak için kullanacak, diğer durumlarda ise web sitesi aracılığıyla tarafımıza bildirdiğiniz bilgiler gizli kalacaktır. Zaman zaman ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz ve ürün ve hizmetlerimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimize karar verebilmemiz için bilgilerinize baş vurabiliriz. Bu bilgileri sizinle irtibat kurmak için kullanabiliriz. Sizin onayınız olmadıkça web sitesi aracılığıyla sizden temin ettiğimiz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde kendi kullanımlarına özel olarak üçüncü taraflara ifşa edilmeyecektir.

Diğer bir çok web sitesi gibi , pilmarket web sitesi de "tanımlama bilgisi" (cookies) diye bilinen bir teknoloji kullanmaktadır. Tanımlama bilgisi bir web sitesine girdiğiniz zaman web sağlayıcısının sizin bilgisayarınızda depolanmak üzere tarayıcınıza (browser) verdiği küçük bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgisi bir çok veri türünü saklayabilme özelliğine sahiptir ve tarayıcınıza pilmarket veya ikinci bir tarafça yerleştirilebilir. Web sitesinden tanımlama bilgileri çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir:

 

·         Bu alan sizi bir ya da birden fazla web sitemizi ziyaret etmek istediğinizde her farklı site için tekrar tekrar şifre girme zahmetinden kurtarır.

·         Tanımlama bilgilerini aynı zamanda sitelerimizin kullanımını ve sitelerimiz arasındaki trafiği analiz etmek ve sizin ilginizi çeken konularda bilgi verebilmek amacıyla kullanıyoruz. Örneğin, bu alandaki tanımlama bilgileri siteye ve web sayfalarına kaç defa tıklandığını kaydetmek amacıyla kullanılmaktadır.

·         Tanımlama bilgileri aynı zamanda pilmarket'ya bu siteye pilmarket'nın başka bir sitesinden mi, yoksa pilmarket'ya ait olmayan bir reklam ya da link ile mi geldiğinizi göstermektedir. Bu da sitelerimiz arasındaki bağlantıların etkinliliğinin ve pilmarket'ya ait olmayan web sitelerinde yapmış olduğumuz reklam çalışmasının etkinliliğini ölçmemize olanak sağlamaktadır.

·         Benzer şekilde, tanımlama bilgileri sitelerimize kayıtlı mı yoksa sadece ziyaretçi mi olduğunuza karar verebilmemizi sağlar, bu şekilde sitemizi ne tür kullanıcıların ziyaret ettiğini ve kayıtlı ya da kayıtlı olmayan kullanıcılarımızın sitelerimizi hangi amaçla kullandıklarını tespit edebiliyoruz.

·         Tanımlama bilgileri aynı zamanda sitelerimizi ne tür ziyaretçilerin kullandıkları hakkında bilgi edinmemizi sağlar, böylelikle söz konusu kullanıcıların ilgilerini çeken konularda daha fazla bilgi sunabiliriz. Bu sizin sitelerimizden birinde gönüllü olarak bize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi sitelerimizi kullanışınız hakkında bilgi edinmek için kullanmamızı da içerir.


pilmarket web sitesinde tüm kullanıcılara ait tanımlama bilgilerinin bulunduğu yoğun bir liste bulunmamaktadır. Tanımlama bilgilerinin her kullanılışında, pilmarket veya ikinci bir taraf sizin izniniz olmadıkça kişisel bilgilerinizi toplamak amacıyla kullanmayacaktır. Bir çok web sitesi tanımlama bilgilerini kabul etmek üzere ayarlanmıştır. Ancak tarayıcınızı bir tüm tanımlama bilgileri reddetmek için ya da bir tanımlama bilgisi gönderildiği zaman uyarmak üzere tekrar ayarlayabilirsiniz. Ancak, tanımlama bilgilerini reddederseniz bazı sitelerimiz düzgün çalışmayabilir.

Bazı pilmarket web siteleri kendilerine ait olmayan bir sitede reklamalarının yayınlanabilmesi için üçüncü taraflara ait bir reklam servisi kullanabilirler. pilmarket'ya ait olmayan belirli sitelerde reklamı yerleştirmenin yanı sıra bu servisler ve/veya pilmarket reklam bulunmayan yelerde diğer sitelere verilen reklamların ziyaretçi çekmedeki etkinliliklerini ölçebilmek amacıyla GIF olarak da bilinen açık piksel etiketi yerleştirirler. Bu GIF'ler bazen web sitelerimizi ziyaret eden toplam ziyaretçi sayısını, çeşitli web sitelerini ziyaret eden ziyaretçi sayısını ve ziyaretçilerin Internet service sağlayıcılarının domain adresleri hakkında bilgi toplamak amacıyla tanımlama bilgileri ile birlikte de kullanılabilir. Bu süreçte herhangi kişilik tanımlama bilgisi toplanmamaktadır.

Internet sitesi operatörleri arasında çok yaygın olduğu için, pilmarket web siteleri de web server kütüklerini korumaktadır. Web serverleri otomatik olarak IP numarasından bilgisayarınızı tanır ve bu bilgileri web sitelerinin server kütüklerinde saklarlar. IP adresi sizin Internete girdiğinizde ya da "sörf" yaptığınızda Internet Servis Sağlayıcınızın bilgisayarınıza otomatik olarak verdiği numaradır (örn, AOL, MSN, Earthlink). pilmarket server kütükleri site erişmek için bilgisayarınızın kullandığı web tarayıcınızın türü (Nestcape, Internet Explorer) işletim sisteminiz (Windows 95 ya da Mac OS), Internet Servis Sağlayıcınızın domain adı, sitemize erişim sağladığınız tarih ve zaman ve ziyaret ettiğiniz siteler gibi istatistiksel bilgileri toplamaktadır. pilmarket websiteleri bu kişisel nitelik belirtmeyen bu web server kütüğü bilgilerini farklı amaçlar için kullanmaktadır.

Bu amaçlardan bazıları; sistem yönetimi, sitelerimizin genel trafik düzenlerini incelemek, sorun giderme ve sitemizin kullanıcıları hakkında demoografik bilgiler edinmektir. Web server kütüklerinde kesinlikle kişisel tanımlayıcı bilgiler yer almamaktadır.

pilmarket yetkisiz kişilerin size ait bilgileri rastlantısal ya da kasti olarak çoğaltmasını, eksiltmesini ya da kötüye kullanmasını engellemek amacıyla teknik ve organizasyon güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Kişisel bilgileri toplama ve işleme sürecinin bir parçası olarak, gönderilen tüm bilgiler üçüncü taraflarca kötü amaçlar için kullanımı engellemek amacıyla şifrelenmektedir. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmelere dayanmaktadır.

Ziyaretçilerimize bir kolaylık olarak, pilmarket siteleri sizin için yararlı bilgiler sunabileceğine inandığımız bir takım web sitelerine link oluşturmaktadır. Burada anlatılan gizlilik politikası söz konusu siteler için geçerli değildir. Bilgiye erişmek için söz konusu web sitelerine veri toplama ve dağıtım politikaları üzerinden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

Gelecekte kişisel bilgilerinizin herhangi bir amaçla kullanılması hususundaki verdiğiniz yetkiyi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 
info@pilmarket.com adresine e-mail göndermek.

pilmarket zaman zaman uygulama ve politikalarında düzenlemeye gidebilir ve bu değişiklikleri ve politikaları ifşa etmek için gerekli olan pilmarket Internet Gizlilik Beyanını gözden geçirme hakkı saklıdır. pilmarket , Internet Gizlilik Beyanında yapılan herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır. Politika değişikliğinden önce göndermiş olduğunuz her türlü kişisel veri sizin söz konusu kişisel veri pilmarket veya kiraladığımız şirketlerce gönderdiğiniz tarihte yürürlükte olan pilmarket Internet Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanılacaktır. Değişiklikten sonra sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz, yenilenen, değiştirilen yad düzenlenen pilmarket Internet Gizlilik Beyanı hususlarına göre yeni gönderdiğiniz bilgilerin kullanımına müsaade ettiğiniz anlamına gelecektir.
Teslimat Şartları

300,00 YTL üzeri siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Gönderilen paketin üzerinde pilmarket`e ait bir ibare ya da içindekini belli edecek bir işaret bulunmaz. Kargodan gelen paket zarar görmüş ya da açılmış ise ürün teslim alınmamalıdır. Ürünlerin normal teslim süresi normal şartlarda İstanbul için 2-3 işgünüdür. Teslim süresi daha uzun olan ürünler de bulunmaktadır.
 Kargo Ödemeleri  |  Garanti Koşulları  |  Tüketici Hakları & Güvenli Alışveriş  |  İade Şartları  |  Güvenlik Politikası  |  Gizlilik Bildirimi  |  Teslimat Şartları  | 

 

İnternet Explorer 5.5+ | 1024 x 768

Copyright © GülPa Tüm Hakları Saklıdır

web tasarımı özel fuar stand tasarımı döşemelik kumaş çadır branda Minder Armut şemsiye tente sistemleri

web tasarım flash rsmdizayn

Rsm Dizayn